Szanowni Klienci, informujemy, że do końca lutego nie będzie możliwości składania zamówień na stronie. Prosimy o kontakt mailowy.


Zaproszenia ślubne minimalistyczne

Minimalistyczne zaproszenia ślubne

Delikatne i świeże wydanie współczesnej elegancji, dzięki której stylowo i bezpretensjonalnie zaprosicie Waszych gości i opowiecie i o tym, co najważniejsze, czyli o pięknych i czystych emocjach. Niezależnie od tego, czy Wasza ceremonia ślubna będzie uwieńczeniem wielkiej miłości, czy też czysto praktycznym, ułatwiającym życie scementowaniem związku, proste zaproszenia ślubne utrzymane w duchu minimalizmu zawsze się sprawdzą.

Proste zaproszenia na ślub - ucieczka od kiczu

Ogromna popularność minimalistycznych zaproszeń ślubnych wynikać może z chęci ucieczki od tradycyjnej, przesyconej dekoracjami ślubnej stylistyki. Jeśli prostota przemawia do Was najbardziej, na pewno świetnie poczujecie się stawiając na minimalistyczne zaproszenia ślubne i dodatki weselne.

Ślubny minimalizm - liczy się jakość

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przy tak oszczędnych, pozbawionych ornamentyki projektach, na pierwszy plan zawsze wychodzi jakość wykonania zaproszeń, dlatego wykonamy je dla Was na przepięknym papierze 350 - 400 g i zadbamy o najwyższą jakość druku oraz o każdy najmniejszy szczegół.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl