Szanowni Klienci, w związku ze zbliżającym się urlopem, prosimy Was o zapoznanie się z informacją na temat czasu realizacji zamówień →

O nas

Cześć, mam na imię Asia. Jestem właścicielką małej pracowni projektowej, w której powstaje papeteria ślubna, łącząca nowoczesną prostotę z klasyczną ślubną elegancją. Pierwszym etapem mojej kariery zawodowej była architektura, co oczywiście nie pozostało bez wpływu na moje podejście do projektowania graficznego. Wymyślam dla Was gotowe wzory zaproszeń, tworzę projekty indywidualne, realizuję zamówienia, pakuję je i wysyłam. W mojej pracy mogę liczyć na wsparcie wspaniałych i kreatywnych współpracowników, ale bardzo często realizacją Waszych zamówień zajmuję się od początku do końca samodzielnie. Wiem, że zapraszanie gości jest jednym z najważniejszych elementów ślubnej układanki. Zależy mi na tym, aby ten etap ślubnych przygotowań kojarzył się Wam wyłącznie pozytywnie :) 

Zaproszenia ślubne "Szczęśliwych Chwile" to proste, eleganckie projekty i doskonała jakość wykonania. Oferujemy nowoczesne, personalizowane zaproszenia gotowe i projekty indywidualne, które opracowujemy tak, aby idealnie wpisały się w stylistykę Waszego ślubu. Nasze zaproszenia i ślubne dodatki tworzone są z myślą o osobach, które cenią sobie proste rozwiązania i oryginalne pomysły. Wiemy, że dla Waszych gości Wasz ślub zaczyna się od zaproszeń. Zależy nam na tym, żebyście zrobili na nich dobre wrażenie. Przy każdym zamówieniu teksty i wygląd zaproszeń dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Staramy się, by jakość współpracy i naszych produktów spełniała najwyższe standardy. Oferujemy bezpłatną zmianę kolorów i modyfikację projektów graficznych. Drukujemy na najlepszych papierach (nawet 400 g), a na indywidualne zlecenie przygotowujemy także projekty z uszlachetnieniami druku: tłoczone, złocone, foliowane itp.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl