Szanowni Klienci, informujemy, że do końca lutego nie będzie możliwości składania zamówień na stronie. Prosimy o kontakt mailowy.

Projekt zaproszenia (PDF)

Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Cena: 100,00 zł 100.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

Zamawiając projekt otrzymujecie drogą mailową plik w formacie PDF (lub jeśli wolicie JPG), na którym znajdują się Wasze dane, treści i drobne zmiany w oryginalnej grafice, dzięki którym zaproszenie zostanie dopasowane do Waszej koncepcji uroczystości. Możecie także zmienić kolorystykę zaproszenia i zastosować w niej Wasze kolory przewodnie. W przypadku akwarelowych plam możliwości zmiany kolorów są ograniczone. Najlepiej będzie, jeśli przed złożeniem zamówienia zapytacie nas o opcję przygotowania projektu w interesującym Was kolorze.

Aby zamówić konkretny projekt, w komentarzu do zamówienia wpisujecie nazwę projektu z naszej strony internetowej.

Projekt gotowy
Tworzony na bazie gotowych projektów zaproszeń prezentowanych na naszej stronie internetowej. Przygotowanie Waszego projektu obejmuje: wprowadzenie nowej streści, wstawienie Waszych danych, dostosowanie kolorów, drobne zmiany w układzie i grafice zaproszenia, zmianę formatu (większy, składany itp.), dodanie uszlachetnień (srebrzenie, złocenie, tłoczenie itp.)Po otrzymaniu projektu możecie zlecić nam wprowadzenie zmian i poprawek. Każdy projekt w ramach standardowego zamówienia modyfikujemy i zmieniamy dla Was do 3 razy.

Uwaga: Jeśli po otrzymaniu i obejrzeniu projektu zdecydujecie się zamówić u nas Wasze zaproszenia, wówczas koszt projektu jest w całości odliczany od kwoty późniejszego zamówienia!


Projekt indywidualny
Wymaga wcześniejszego kontaktu z nami i ustalenia szczegółów zamówienia. Projekt indywidualny zakłada stworzenie grafiki zaproszenia od podstaw lub wprowadzenie znacznych zmian w którymś z istniejących projektów. Projekt indywidualny nie przewiduje kopiowania zaproszeń dostępnych na innych stronach internetowych.

Uwaga: Kosztu projektu indywidualnego nie odliczamy od kolejnego zamówienia.

Próbny wydruk
Zarówno zamawiając projekt gotowy (ze strony), jak i projekt indywidualny, możecie dodatkowo zlecić nam próbny wydruk pojedynczego zaproszenia, aby obejrzeć Wasz projekt na żywo.

Koszt dostawy
Zamawiając projekt zaproszenia, otrzymujecie produkt cyfrowy, który przesyłamy Wam e-mailem. Na dalszym etapie składania zamówienia wybieracie bezpłatną metodę dostawy: e-mail.
Jeśli zamówicie projekt wraz z próbnym wydrukiem, wybieracie przesyłkę paczkomatową lub kurierską.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl