Szanowni Klienci, informujemy, że do końca lutego nie będzie możliwości składania zamówień na stronie. Prosimy o kontakt mailowy.

Plan sali FLORA

Plan stołów weselnych z delikatną kwiatową grafiką z kolekcji Flora. Do zamówienia jako plakat lub w formie cyfrowej - jako PDF do samodzielnego druku.
  • nowość
Cena: 100,00 zł 100.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Plan sali z kolekcji FLORA to prosty projekt z grafitową, kwiatową grafiką i piękną kaligraficzną czcionką. Projekt plakatu zawsze dostosowujemy do waszych potrzeb - treść nagłówków, liczba stołów i ich układ mogą zostać dowolnie zmienione.

Gorąco polecamy zamawianie planu stołów w formie PDF’a do samodzielnego druku.

Takie rozwiązanie pozwala do ostatniej chwili wprowadzać zmiany w usadzeniu gości i wydrukować aktualny plan sali tuż przed uroczystością. Jak to działa?
Najpierw przygotujemy dla Was wstępny projekt, a następnie na bieżąco będziemy wprowadzać potrzebne poprawki w usadzeniu gości.
Na koniec otrzymacie od nas PDF z uniwersalnymi ustawieniami drukarskimi, który wydrukujecie w dowolnym punkcie poligraficznym lub drukarni.
Plan sali do samodzielnego druku jest nie tylko opcją najtańszą, ale przede wszystkim najszybszą. Plakat do samodzielnego druku jest opcją wybieraną przez 95% naszych klientów.

Rozmiar wydruku* - w przypadku projektów do samodzielnego druku (plik PDF) tę opcję należy pominąć.
Przygotowywany przez nas plakat w wersji PDF ma format B2 (50 x 70 cm), ale jest to plik wektorowy, dzięki czemu można go dowolnie powiększać i zmniejszać bez straty jakości.

Czas realizacji zamówienia:

  • 10 dni roboczych - plakaty z drukiem
  • 2 dni robocze - plakat do samodzielnego druku (PDF)

Nieprzekraczalny termin złożenia zamówienia:

  • 15 dni roboczych (pełne 3 tygodnie) przed datą ślubu - plakaty z drukiem
  • 4 dni robocze przed datą ślubu - plakat do samodzielnego druku (PDF)

W tym terminie należy nam również dostarczyć ostateczną listę gości z podziałem na stoły. Przekroczenie tego terminu wiąże się z brakiem możliwości realizacji zamówienia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl