Szanowni Klienci, obecnie aż do odwołania nie przyjmujemy nowych zamówień na papeterię ślubną. Przepraszamy za utrudnienia.

Papeteria ślubna PROSTE SŁOWA

Minimalistyczna, prosta papeteria weselna - dla kogo?

Nasze minimalistyczne, papierowe dodatki to idealny wybór dla par ceniących ślubną elegancję w bardziej nowoczesnym ujęciu. Jeśli na co dzień podoba Wam się proste i nowoczesne wzornictwo, pozostańcie wierni swemu gustowi także w dniu ślubu. Nie rezygnujcie z eleganckiej prostoty, bo wesele w takiej oprawie będzie niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla Was, ale i dla Waszych najbliższych.

Czym wyróżniają się zaproszenia ślubne i papierowe dodatki weselne z kolekcji "Eleganckie minimum"?
Symetryczny, podkreślony prostą linią układ projektu z ozdobnymi akcentami w postaci słów zapisanych kaligraficzną czcionką to esencja ślubnej elegancji w świeżym, pozbawionym zbędnych ornamentów wydaniu.

Nowoczesne, minimalistyczne dodatki weselne - czy pasują do uroczystości ślubnej?

Obawiacie się, czy minimalistyczne zaproszenia, winietki i pozostałe elementy papeterii nie są zbyt proste, biorąc pod uwagę odświętny charakter uroczystości? Z naszego doświadczenie wynika, że jest wręcz przeciwnie. Prostota naszej papeterii ślubnej jest dobrze przemyślana. Zależy nam na tym, aby tekst był jak najbardziej czytelny dla Waszych Gości, a oszczędny projekt dobrze komponował się z innymi ślubnymi dodatkami, kwiatami itd. Właśnie w ten sposób z mnóstwa pojedynczych dekoracji, powstaje spójna całość. W końcu wszyscy wiemy, że less is more...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl