Szanowni Klienci, obecnie aż do odwołania nie przyjmujemy nowych zamówień na papeterię ślubną. Przepraszamy za utrudnienia.

Koperty B6 OUTLET

Koperty ozdobne B6

Koperty do nieodłączny dodatek do zaproszeń i kartek okolicznościowych. Format B6 pomieści zaproszenie na ślub, komunię, chrzciny lub urodziny w rozmiarze 120x170 mm. Koperty ozdobne wykonane powinny być z dobrej jakości papieru o gramaturze minimum 100 gsm. Pasek kleju znajdujący się od spodu przy krawędzi klapki koperty umożliwia szczelne zaklejenie koperty i wysłanie jej pocztą, jednak ze względu na przeważający w Polsce zwyczaj osobistego wręczania zaproszeń, wiele kopert ozdobnych wykonywanych jest bez kleju na klapce. Nie ma też zwyczaju adresowania kopert, ponieważ imiona i nazwiska gości wymieniane są bezpośrednio w treści zaproszeń.

Wyprzedaż kopert do zaproszeń ślubnych

Naszym klientom dajemy możliwość zakupu kopert z końcówek serii lub w kolorach, których nie będziemy już dłużej mieć w stałej ofercie. W opisie każdej z kopert znajduje się informacja, iloma sztukami kopert w danym kolorze nadal dysponujemy. Liczby te aktualizowane są na bieżąco. Sprzedawane przez nas koperty nie mają żadnych widocznych wad i uszkodzeń, chyba że w opisie produktu wyraźnie napisane jest inaczej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl